Żłobek Mali Zdobywcy – przyjazne miejsce dla najmłodszych

Mali Zdobywcy to prywatny żłobek w Rzeszowie , w którym nad najmłodszymi dziećmi czuwa troskliwa kadra z wykształceniem pedagogicznym i medycznym. Wszystkie panie opiekunki kochają swoją pracę oraz posiadają niezbędne kwalifikacje i doświadczenie. Dzięki temu rodzice, odprowadzając dzieci do żłobka, mają pewność, że ich pociechy będą bezpieczne. Ponadto miło spędzą dzień, bawiąc się i ucząc nowych rzeczy.

Rozwój maluszków w żłobku

Żłobki w Rzeszowie różnie podchodzą do rozwoju maluszków. Podczas pobytu u nas dzieci zdobywają umiejętności, które przydadzą im się na dalszych etapach życia. W zależności od wieku, uczą się samodzielnie jeść, myć rączki, chodzić, opowiadać i wiele innych. Poznają też pory roku, święta, uczą się liczyć i trenują funkcje motoryczne. Najmłodsi podopieczni (od 5 m. życia) mają natomiast elastyczny plan dnia, który dostosowujemy do ich rytmu. Dzięki temu szybko odnajdują się w nowym miejscu i stopniowo, poprzez zabawę, rozwijają poszczególne zdolności, takie jak chwytanie albo raczkowanie.

Nasz prywatny żłobek w Rzeszowie jest miejscem, w którym każde dziecko czuje się wyjątkowe. Dokładamy wszelkich starań, aby podopieczni codziennie cieszyli się z pobytu u nas i mieli zapewnione odpowiednie warunki rozwojowe. Dzięki temu, że nasza kadra poznała wcześniej inne żłobki w Rzeszowie, tworząc Małych Zdobywców, wykorzystaliśmy najlepsze, stosowane tam praktyki.

Opieka całodzienna i godzinowa

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że w zależności od zawodu, charakteru pracy czy możliwości, rodzice potrzebują miejsca, w którym ich dzieci będą mogły przebywać przez kilka godzin albo cały dzień. Jeśli chodzi o żłobki Rzeszów ma do zaproponowania sporą ilość takich placówek, jednak nie w każdej można zadecydować o systemie opieki. U nas sami wybierają Państwo, czy Wasze dzieci będą spędzać u nas dłuższy, czy krótszy czas. Jeśli potrzebny jest Państwu prywatny żłobek Rzeszów zaś stanowi Wasze miejsce zamieszkania, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku. Otwieramy już o 6.00, a kończymy dzień o 17.30.

Doskonałe warunki lokalowe

Wybierając żłobki Rzeszów powinien kierować się także warunkami, które w nich panują. Dzieci muszą bowiem czuć się w nich bezpiecznie, a jednocześnie przestrzeń powinna być dla nich atrakcyjna. Jeśli więc interesuje Państwa prywatny żłobek Rzeszów nie ma drugiego miejsca, które posiadałoby podjazd dla wózków inwalidzkich. Obrazuje to nasze podejście do opieki nad dziećmi i wspierania rodziców. Serdecznie zachęcamy do zapisu pociech do grona Małych Zdobywców!