Bujak na sprężynie dla twojego malucha!

Pedagodzy są zgodni, co do teorii, że maluchy najlepiej rozwijają się w ruchu. Dlatego warto inwestować w zabawki sensoryczne oraz te, które rozwijają kondycję psycho-fizyczną. Wiosną i latem, kiedy pogoda zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu, dobrze jest pomyśleć o rozwiązaniach, które urozmaicą zabawę w ogrodzie czy na balkonie. Bujak na sprężynie jest doskonałą atrakcją dla dzieci. Zabawki i urządzenia dla dzieci powinny być nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale przede wszystkim bezpieczne. Zatem, gdzie szukać zabawek z atestami w atrakcyjnych cenach? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Tribecco – producent atestowanych urządzeń na place zabaw

Zabawki i urządzenia dedykowane maluchom, które najczęściej spotykasz na placach zabaw są w 100% bezpieczne i atestowane. Certyfikowane urządzenia dla dzieci oferuje polski producent metalowych elementów do ogrodów – Tribecco. Firma z trzydziestoletnim doświadczeniem zajmuje się produkcją elementów architektury ogrodowej, a od trzech lat dystrybuuje swoje produkty w swoim sklepie internetowym. W asortymencie możesz znaleźć bujak na sprężynie, który jest ogrodową huśtawką. Został wykonany z bardzo wytrzymałej płyty HDPE 19 mm. Aby zwiększyć bezpieczeństwo dziecka zamontowano uchwyty i podnóżki antypoślizgowe. W zestawie znajduje się sprężyna oraz kotwa ocynkowana ogniowo, dzięki której cała, drewniana konstrukcja jest stabilna po przymocowaniu jej na wybranym podłożu. Warto dodać, że surowce, z której zrobiono bujak na sprężynie jest odporny na niekorzystne działania atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. 

Kreatywny ogród dla dzieciaków

Jeżeli masz ogród, to stwórz w nim kreatywną strefę dla swoich dzieci. Oprócz bujaków na sprężynie, warto zainwestować w inne urządzenia, na których dzieci rozwijają się z prędkością światła. Ciekawą propozycją jest piramida z liny zbrojnej. Do czego służy? Dzieci mają za zadanie wspinać się po linie na sam szczyt. Urządzenie wspiera prawidłowy rozwój ruchowy dziecka.