Na dobry sen, czyli pościel do łóżeczka maluszka

Łóżeczko dla noworodka to miejsce, w którym maluch powinien się czuć bezpiecznie i powinno mu być wygodnie. Dzięki temu sen będzie prawdziwą regeneracją, a to przełoży się na dobry humor maluszka, co z kolei będzie miało odzwierciedlenie w nastrojach rodziców. Wygodne łóżeczko z doskonale dobranymi materacem i pościelą to podstawa, jeśli chodzi o wyposażenie dziecięcego pokoju, a także prawidłowy rozwój dziecka. Zarówno psychiczny, jak i fizyczny. Dlatego, jeśli chcemy wybrać odpowiednią pościel dla naszej pociechy, to warto postawić na taką od sprawdzonych producentów.

COSY COTT – POŚCIEL WYSOKIEJ JAKOŚCI

Jednym z czołowych polskich producentów, nie tylko pościeli, ale także kocyków, otulaczy, różków, odzieży etc. jest firma Cosy Cott. Słynie ona ze znakomitego połączenia wzornictwa najwyższej klasy (nie tylko jeśli chodzi o kolorystykę, ale także bardzo ciekawe kształty i zdobienia poduszek) z dbałością o standardy bezpieczeństwa dotyczące użytych materiałów. Pościele do łóżeczka mają certyfikat Oeko Tex, który gwarantuje, że wszystkie użyte materiały (łącznie z barwnikami) są bezpieczne dla skóry i całego organizmu dziecka. Fakt ten na pewno szczególnie docenią rodzice alergików wyjątkowo wrażliwych na różnego rodzaju podrażnienia. Szczególnie popularna jest pościel dziecięca Cosy Cott z włókna bambusowego. Posiada ona właściwości bakteriobójcze oraz znakomicie odprowadza wilgoć. Ta ostatnia cecha jest bardzo ważna, gdyż dzieci mają tendencję do częstego pocenia się. A mokre plecy mogą skutkować przecież przeziębieniami. Pościel dla maluchów jest też szyta z muślinu (wyjątkowo miłego w dotyku) i bawełny. Jak więc widać, w każdym przypadku jest to materiał naturalny, czyli najodpowiedniejszy dla skóry dziecka.

COSY COTT – POŚCIEL NIE TYLKO DO ŁÓŻECZKA

Firma Cosy Cott szyje pościel nie tylko do łóżeczek o standardowych wymiarach, ale także do popularnego ostatnio kosza Mojżesza. Kocyki czy otulacze Cosy Cott znakomicie sprawdzą się w wózkach oraz łóżeczkach turystycznych – za każdym razem gwarantując odpoczynek najwyższej jakości.