Mapa świata zdrapka premium

Oryginalny pomysł do pokoju dziecka, nastolatka, a nawet dla zafascynowanej podróżami pary lub singla. Zwiedzanie świata nabiera dzięki niej nowego znaczenia. Zdrapujemy na mapie kolejne miejsca, które udało nam się odwiedzić i odpowiednio je oznaczamy. W ten sposób możemy obserwować ile świata zostało nam jeszcze do obejrzenia i łatwiej będzie wybierać punkty docelowe na kolejne podróże.

Mapa świata do zdrapywania– jak ją wykorzystać?

Zwiedzanie kolejnych miejsc na świecie może być świetną przygodą i pewnego rodzaju celem. Ciekawą opcją jest jednak odpowiednie odnotowywanie swoich podbojów. Mapa świata do zdrapywania zapewnia nam właśnie taką możliwość. Wystarczy powiesić ją nad biurkiem lub w innym centralnym punkcie na ścianie i po każdej odbytej podróży zdrapywać i oznaczać, gdzie już byliśmy. Jest ona dostarczana w wygodnej tubie, więc jeśli nie mamy obecnie możliwości jej powieszenia to możemy ją również przechowywać w roli naszego skarbu.

Tam jeszcze nie byłem

Oznaczanie kolejnych miejsc, na mapie sprawia, że dokładnie wiemy, gdzie jeszcze chcemy pojechać i co zobaczyć. Wystarczy jedno spojrzenie na mapę, abyśmy zyskali pewność, w jakim ważnym miejscu jeszcze nas nie było. Czasem planowanie kolejnych podróży bywa kłopotliwe, bo zastanawiamy się gdzie jeszcze nie byliśmy i czego nie widzieliśmy. Z mapą staje się łatwiejsze. Możemy również odmiennie zaznaczać miejsca, które widzieliśmy jednak chcielibyśmy zobaczyć ponownie.

Dla kogo?

Mapa świata do zdrapywania spodoba się ciekawym świata dzieciom. Pozwoli im na lepsze zgłębianie geografii i ułatwi poznawanie świata. Jednocześnie już od wczesnych lat dzieciństwa będzie oznaczało na mapie gdzie już było. Nastolatki również docenią takie rozwiązanie w swojej prywatnej przestrzeni, które pozwoli im pokazywać, co już widzieli. Jeśli jednak podróże są pasją również osoby dorosłej, poznajemy świat od różnych stron, to możemy zdecydować się na taką mapę i dokładnie oznaczać, gdzie już byliśmy. Może dzięki temu zobaczymy jeszcze więcej.