Kocyki dla dzieci – czyli czym okryć dziecko zimą

Nawet gdy w sercu mamy ciągle maj, na zewnątrz bywa całkiem chłodno, co może przeszkadzać szczególnie maluchom, więc warto zaopatrzyć je w specjalny, dedykowany właśnie im, kocyk. 🙂

Mamy Państwu do zaoferowania kilka różnych kocyków dla dzieci.

Kocyk dwustronny minky z pierwszą przytulanką o wymiarach 75×100 cm został wykonany z dwóch warstw polaru typu minky. Wierzchnia warstwa z nadrukiem występuje w jednym z czterech wdzięcznych kolorów: beżowym, turkusowym, szarym i różowym i z uroczym haftem ze zwierzęcym motywem (krówka, misiu, hipopotam i zajączek). Spodnia część kocyka to miłe w dotyku futerko imitujące wełnę owcy. Do kocyka dołączona jest maskotka 30×30 cm z takim samym zwierzątkiem, jakie jest wyhaftowane na kocyku.

Kocyk jest ciepły, delikatny i puszysty, a uzupełniająca zestaw maskotka sprawi radość każdemu maluchowi.

Inny z oferowanych przez nas kocyków dla dzieci to kocyk 3D, również dwustronny, o wymiarach 75×100 cm. Kocyk składa się z dwóch bardzo miękkich warstw i posiada wszyte aplikacje z odstającymi, kolorowymi metkami, które nadają mu efekt 3D oraz pełnią funkcję edukacyjną, rozwijając zdolności poznawcze dziecka. Kocyk jest wyjątkowo delikatny i lekki (waży zaledwie 0,33 kg) i nadaje się doskonale na okrycie dziecka zarówno w domu, jak i podczas spacerów.

Ostatnią, nie mniej interesującą pozycją w naszym asortymencie kocyków dla dzieci jest miękki kocyk patchwork wykonany z polaru typu minky, występujący w dwóch opcjach kolorystycznych: najmodniejszym obecnie kolorze miętowym (wzór z pieskiem) oraz różowym (wzór z ptaszkami). Kocyk ten powstał z ciekawego połączenia gładkich i tłoczonych elementów i jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Lekkie i o typowych wymiarach kocyki dla dzieci sprawdzają się jako okrycie i ozdoba pokoju czy wózka.

Proponujemy przejrzeć ofertę naszych kocyków dla dzieci wraz z pociechą. Bardzo możliwe, że podjęcie decyzji ułatwi Państwu cichy okrzyk zachwytu: „Ooo!” 🙂