Precz z nudą!

Dzieci są wymagające. To nieprawda, że najbardziej nie lubią szpinaku, jeszcze bardziej nie cierpią nudy! Dlatego kinderbal musi być pełen niezapomnianych atrakcji. Chcącym zorganizować urodziny dziecka ma dużo do zaoferowania.

Bal dla Jacka czy Agatki można zorganizować w domu, restauracji lub w plenerze. Najważniejsze, by nie była to uroczystość, która sprawi przyjemność jedynie dorosłym gościom. Gdy już zdecydujemy się na lokalizację imprezy, zadbajmy o niezapomniane atrakcje dla najmłodszych. Wiadomo, że dzieci lubią się przebierać, udawać kogoś kim nie są, dlatego warto zorganizować bal przebierańców na urodziny dziecka – Szczecin to miasto, gdzie bez trudu kupimy lub wypożyczymy kolorowe i ciekawe kostiumy. Urodziny w stylu indiańskim nie muszą ograniczać się do założenia odpowiednich strojów, można też zorganizować dzieciom zabawy w tym klimacie. Ducha rywalizacji poczują podczas strzelania z łuku do celu, a po zabawie odpoczną w indiańskim tipi.

Kolorowo i z pomysłem

Na kinderbal możemy też zaprosić klauna, który zagwarantuje dużo śmiechu i wspaniałą zabawę. Zachwyt w oczach dzieci wywoła magik, który pokaże niezwykłe sztuczki. Jednak sami również możemy zorganizować pełne atrakcji urodziny dziecka, Szczecin czy małe miasteczko, wszędzie można zorganizować niezapomniany kinderbal. Sposobem na sukces mogą być na przykład balony. To tani i efektowny pomysł nie tylko na kolorową dekorację miejsca, ale także na kreatywne i angażujące zabawy! Niepozorny balon to przedmiot, który pozwala wyczarować wiele kreatywnych zabaw. Z podłużnych balonów można na przykład tworzyć różne postaci i zwierzęta, a tradycyjne są idealne do organizacji zabaw sprawnościowych. Można tańczyć z balonem, malować na nim albo go podrzucać. Zabawy dla dzieci powinny być proste i dawać im możliwość ruchu. Wyścigi w workach czy biegi dadzą im radość i satysfakcję. Urządzając urodziny dziecka pamiętajmy też o tym, by potrawy podawane na przyjęciu były nie tylko smaczne, ale też cieszyły oczy. Im więcej kolorów tym lepsza zabawa. Więcej informacji znajdziesz tutaj.